Contact

Bestuur en Contact


De sectie Onderwijs van de KNVM bestaat uit:


Voorzitter:

  • Dr. ing. Girbe Buist, Rijksuniversiteit Groningen, Fac. Medische Wetenschappen UMCG, email: g.buist@umcg.nl

Secretaris:

  • Dr. Mareike van Duijl, Life Sciences (Hogeschool Leiden), email: duijl.van.m@hsleiden.nl

Leden:


  • Drs. ing. Marie Monique Immink, Institute for Life Sciences & Chemistry (Hogeschool Utrecht), email: marie-monique.immink@hu.nl
  • Ing. Jolanda van Schie, Life Sciences (Hogeschool Leiden), email: schie.van.j@hsleiden.nl
  • Dr. Bas Zaat, Molecular Microbiology, AMC, Amsterdam, email: s.a.zaat@amc.uva
  • Dr. ir. Martine Reij, Levensmiddelenmicrobiologie, Wageningen University, email: martine.reij@wur.nl
  • Dr. Nicole van den Braak, Biologie & Medisch Laboratoriumonderzoek , Avans Hogeschool, Breda, email: npwcj.vandenbraak@avans.nl
  • Dr. Anne Loonen (Fontys Hogeschool Eindhoven), email: a.loonen@fontys.nl 

Aanbieden lesmateriaal

Graag contact opnemen met de secretaris via email: duijl.van.m@hsleiden.nl